خرید عمده لوازم جانبی

خرید عمده موبایل و  لوازم جانبی

برای مشاهده قیمت همکاری و خرید عمده باید حساب کاربری تایید شده داشته باشید. برای تایید حساب همکاری مراحلی که در زیر توضیح داده شده را انجام دهید.

(کل فرآیند ثبت نام و تایید حساب طی چند دقیقه انجام خواهد شد)

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید با پشتیبانی آنلاین  تماس حاصل نمایید.

 

 

کمتر از 30 ثانیه زمان میگیره 😊
فرم فروش همکاری همین صفحه رو پر کتید .
کمتر از 1 دقیقه زمان میگیره 😊
بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی برجت ، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.
کمتر از 30 الی 45 دقیقه😊
فرم فروش همکاران

Untitlaasaed 1 - خرید عمده لوازم جانبی
از طریق فرم زیر وارد شوید یا از اینجا ثبت نام کنید

برجت  یکی معروف ترین مرکز پخش لوازم جانبی در سطح ایران است اما اگر تا کنون با برجت  همکاری نداشته اید برای اطمینان خاطر میتوانید با تماس با بخش فروش شهر محل کار خود را اعلام کنید تا با معرفی مشتریان و مغازه داران محلی در سطح استان شما، استعلام ما را از همکاران محلی خود بگیرید. هم چنین مجوزهای ای نماد، عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی در پایین تمام صفحات سایت قابل مشاهده می باشد.

قیمت تک فروشی سایت برجت با توجه به قیمت دیگر فروشگاه های اینترنتی معمولا مشخص می شود اما در مورد قیمت عمده سعی مجموعه برجت در ارائه پایین ترین قیمت ممکنه برای خرید عمده لوازم جانبی می باشد. اگر در مورد قیمت هر محصول مشکلی وجود دارد و قیمت پایین تری سراغ دارید می توانید با ارتباط گرفتن با بخش فروش قیمت را چک کنید. اعلام قیمت پایین تر هم برای برجت هم برای شما همکار گرامی یک بازی دو سر برد بوده و ما علاوه بر پایش همیشگی بازار برای رفع نقایص موردی نیاز به همراهی شما همکاران گرامی داریم.

بستن
مقایسه
Open chat
پشتیبان بَرجَت آنلاین است